İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü borçlar, miraslar ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Elinize aniden para geçebilir ve bu sizi rahatlatabilir. Hafta ortasında ilişkinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesinden kaynaklanan bir tartışma yaşanabilir. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz.  Bu dolunay sizlerin maddi kaynakları ile ilgili alanda gerçekleşecek. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yeni para kaynakları bulabilirsiniz. Maddi olarak kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise kariyerinizle ilgili bir krizi çözebilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırmak için adım atabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.