İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

İkizler Burcu, Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başından itibaren aşk hayatınızda karışıklıklar yaşanabilir. Yanlış flörte yanlış mesajı atabilirsiniz. Geçmiş aşklarınızda bu dönem karşınıza çıkabilir. Çarşamba günü kariyerinizde istedikleriniz gerçekleşebilir. Kariyeriniz ile ilgili bir dileğiniz var ise gerçekleşebilir. Perşembe günü uzakta yaşayan bir flörtünüz ile bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca sosyal medyadan yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Cuma günü sağlığınızı zorlayacak hareketler yapabilirsiniz. Çok fazla tatlı tüketip kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Günün devamında, flörtlerinizde krizler yaşayabilirsiniz. İletişim kuramayıp birbirinizi zorlayabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızda süren sorunları artık sonlandırabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.