İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftaya kendinize odaklı başlıyorsunuz. Dış görünüşünüze daha fazla özenebilirsiniz. Çarşamba günü civarında ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Partnerinize güvenmeniz daha zor olabilir. Bazı yalanlarını yakalayabilirsiniz. Perşembe günü kalbi boş olanlar sosyal medya üzerinden yeni insanlar ile tanışıp, ilişkiye başlayabilir. Cumartesi günü sorumluluklarınızın sizi fazlaca boğduğunu hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Aynı gün itibariyle, sağlığınız ile daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızda hareketlilik artabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.