İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftanın ilk günü eğitim yaşamınızla ilgili sorunlar var ise çözülebilir. Salı günü uzaklardaki tanıdıklarınız, yabancılar ve uzaklarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Özellikle uzakta yaşayan arkadaşlarınızla ilgili krizler yaşanabilir. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevreniz ile ilgili bazı tamamlanmalar söz konusu olabilir. Bazı krizli durumlar açığa çıkabilir. Aynı gün paylaşımlı paralarla ilgili bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Seyahat etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, bu süreçte eğitiminizle ilgili iletişim problemleri olabilir. Sınavınız var ise cevapları birkaç kez gözden geçirmenizde fayda var.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.