İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başından itibaren odağınız ilişkilerinize kayıyor. Partneriniz ile olan ilişkiniz sizin için önem kazanacak. Partneriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bir ilişkiniz yok ise bu dönemde ilişkide olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle ilişkide iletişimsiz artacak. Aranızda konuşulmamış meseleler var ise bunları konuşmak için değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yeni tanışmalar da yaşanabilir. Cumartesi günü eğitiminiz ile ilgili yaşadığınız bazı sorunları aşabilirsiniz, ders çalışmak için harika zamanlardır. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz, bilginizin eksik olduğunu düşündüğünüz konularda kendinize olan inancınız artabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.