İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, kariyer, sosyal çevre, arkadaşlar, kişisel motivasyonlarınız, sağlık ve dış görünüşünüz gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi sizi kariyer konusunda hayal kırıklıklarına sürükleyebilir. Zaten uzun süredir sürüncemede kalan bir kariyer hedefiniz varsa, sizin için artık heyecanını yitirmiş olabilir, bu noktada kendinize yeni motivasyon konuları belirlemenizi tavsiye ederim.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Fiziksel değişim konusunda beklettiğiniz tüm değişimleri artık yapabilirsiniz.  Artık motivasyonunuzun daha çok artacağı bir sürece giriyorsunuz. Venüs, retro nedeniyle ertelemenizde fayda olacağını söylediğim tüm kuaför, estetik, kişisel bakım konularını artık gerçekleştirebilirsiniz.

Mars’ın Koç burucuna geçişi sizin sosyal çevrenizi hareketlendiriyor. Uzun süredir görüşemediğiniz arkadaşlarınızla organizasyonlar yapacağınız bir süreç başlıyor. Artık kendi kabuğunuzdan çıkıp sosyalleşme zamanı, görüşemediğiniz tüm arkadaşlarınızla güzel organizasyonlar yapabilirsiniz.  Tabi yine bir organizasyonda olsa olabildiğince hijyen koşullarına dikkat etmeye çalışmalısınız. Maske kullanımına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Aşkla ilgili özellikle 26 Haziran’dan sonra problemlerin çözülmesi gerçekleşebilir. Partnerinizle sosyalleşeceğiniz bir hafta olabilir.

Kariyer için eğitim ile ilgili adımlar atmak için, en azından araştırmak için güzel bir başlangıç sizleri bekliyor.

 

İkizler , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.