İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin eğitim, inançlar, yurtdışı ve yabancılarla ile ilgili alanda yaşanacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışında yaşama kararı alabilirsiniz. İnançlarınızda, hayat felsefelerinizde kalıcı değişiklikler olabilir. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız borçlar, miraslar ve başkalarıyla paylaştığınız paralarda olacak. Bu dönemde fark etmediğiniz borçlarınız, ödemeleriniz çıkabilir. Eşinizden maddi destek görebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönem para ile ilgili iletişiminiz artabilir. Çevrenizden borç talep edebilirsiniz veya onlar sizden talep edebilir. Hafta ortasında arkadaşlarınızla alacak, verecek konularında kriz yaşayabilirsiniz. Krizlere çekilebilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz. Cuma günü korkularınız ve bastırdığınız, gizlediğiniz konularla ilgili dönüşümler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlıklarınızda bazı krizler yaşayabilir. Bu yüzden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.