İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftaya aklınız işte başlıyorsunuz. Hemen iş başı yapıp, aklınızdaki işleri halletmek isteyeceksiniz. Salı günü itibariyle flörtleriniz ile yaşadığınız iletişim sorunları sonlanıyor. Kendinizi daha keyifli hissedebileceksiniz. Ayrıca çocuğunuz var ise onun hayatındaki karmaşa da son bulabilir. Ayrıca, yurtdışı ile ilgili fırsatlar bulmaya başlayabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlamak için de güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün, aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Özellikle kalbiniz boş ise sosyal medya üzerinden sizi mutlu edecek bir aşk hayatınıza girebilir. Çarşamba günü arkadaş ortamınızda önemli gelişmeler yaşanacak. Bazı arkadaşlarınız ile artık görüşmeyi bitirebilirsiniz. Sosyal çevrenizi düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Cuma günü çocuğunuz ile ilgili bir masraf canınızı sıkabilir. Maddi konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız sağlığınız ve günlük rutinlerinize kayıyor. Hayat tarzınızı değiştirebilirsiniz. Daha sağlıklı yaşamaya başlayabilirsiniz. İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.