İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftanın ilk günü eğitim yaşamınızla ilgili değişimler olabilir. Uzaklara gitmek veya yabancılarla iş yapmak istiyorsanız bu alanda sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız eğitim konuları, yabancılar, yurt dışı konularında olacak. Çarşamba günü civarında ise kontrol edemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz, bu problemler sizi korkularınızla yüzleştirebilir. Hafta sonu inançlarınızı sorgulayabilir, bu konuda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bunun yanında iş yaşamınızla ilgili bazı krizleri çözmek için adımlar atabilirsiniz. Maddi olarak otorite birinden yardım alabilirsiniz. Pazar günü eğitiminizle, inançlarınızla ilgili yeni fikirleriniz, kararlarınız olacak. Eğitim aldığınız alanı değiştirmek isteyebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.