İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başında sağlığınız ie ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle fazla çalıştığınız bir dönemde iseniz bağışıklığınız düşebilir. Çarşamba günü çalışma ortamınızda bazı krizleri çözebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız içinde daha güçlü bir konuma gelebilirsiniz. Bu dönemde çok fazla çalışarak sağlığınızı zorlamaya dikkat edin. Kendinize zaman ayırmaya dikkat edin. Cuma günü civarında sağlığınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi şifalandırmak için yöntemler bulabilirsiniz. Bu süreçte bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Bu operasyon ile sağlığınıza tamamen kavuşabilirsiniz. Pazar günü inançlarınız sarsılabilir. Hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Aynı gün günlük rutinlerinizi değiştirme kararı alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.