İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta finansal konular, kredi ve borçlar, kariyer, maddi kaynaklar, gelirler-giderler, karlar-zararlar, sahip olduklarınız gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini maddi kaynaklar, gelirler, giderler, karlar, zararlar gibi konularda yaşayacaksınız. Maddi konularda hesap hatalarına dikkat etmelisiniz. Gelirlerinizi ve giderlerinizi iyi kontrol etmenizi tavsiye ederim. Yanlış yerlere yanlış paralar göndermeyin dikkatli olun, ticari sözleşmeler anlaşmalar konusunda yine çok dikkatli olmanız gereken bir süreçtir.

Kredi, borçlar, finans, miras, nafaka, belki içsel olarak yaşadığınız krizler ile ilgili uzun süredir hayatınızı meşgul eden bir gündeminiz olabilir. Bu konu her ne ise sizin hayatınızda güçlü bir değişim dönüşüm yaratıyor diyebiliriz. Bu değişim ve dönüşüm enerjisi kariyer alanındaki olumlu gelişmelerle şekillenmektedir.

 

Kariyer alanında belki kafa karışıklığı yaşadığınız bir süreçten geçiyorsunuz ancak hedeflerinizi doğru belirleyip hareket ederseniz, Jüpiter’in Retro hareketinde oluşundan dolayı meyvelerini biraz geç toplayacağınızı bir sürece işaret ediyor. Ancak bu dönem içinizdeki bu hırslı ve çalışkan enerjiyi, daha olumluya çevirmenizi tavsiye ederim.

Aşkla ilgili konularda geri dönüşler söz konusu olabilir. Eski sevgililer en çok sizin kapınızı çalar.

Sağlıkla ilgili konularda ayaklara ve alerjilere dikkat etmenizi tavsiye ederim. Sıvı gıda zehirlenmeleri yaşamamak için kapalı içecekleri tercih edin.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması,  artık maddi konularda yepyeni bir sayfa açmanıza sebebiyet verecek. Özellikle gelirlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarla konusunda mecbur bırakılabilirsiniz. Yeni bir gelir kaynağınız gündeme gelebilir. Gelirlerinizle ilgili kar-zarar durumlarını gözden geçirip, kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Kendinizi daha değerli hissedebileceğiniz bir sürece gireceksiniz. Bu süreçte insanların size değer vermesinden ziyade siz insanlara değerinizi göstermelisiniz. Örneğin iş görüşmesinde maaş beklentisi sorulduğunda siz ne düşünüyorsunuz demek yerine, kendi hak ettiğinizi düşündüğünüz meblağı söylemek daha doğru olabilir. Bu süreçte araba alım satımları gündeme gelebilir.

 

İkizler , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.