İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde evlenme, ciddi bir ilişkiye başlama veya ortaklık kurma kararı alabilirsiniz. Bir süredir problemli giden bir ilişkiniz varsa ayrılık kararı alabilirsiniz. Hafta başında iş ortamınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. İş arkadaşlarınızla olan krizler çözülebilir.

Salı günü civarında ilişkilerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bunlar sizi motive edip, harekete geçirebilir. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. İş ortamınızda ki krizlerin çözümüyle alakalı otorite bir figürden destek alabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Güzel giden bir ilişkide evlilik kararı alabilirsiniz. Eşinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Halihazırda partneriniz yoksa bu dönemde tanıştığınız kişilere dikkat edin, bu dönemde ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile paylaşımlı paralar, krizler, ameliyatlar konularında yaşadığınız zorluklar son buluyor. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde krizleri dönüştürmeyi başardıysanız finansal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İnançlarınızla, hayata bakış açınızla ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size eğitim, yurtdışı gibi konularda şanslar veriyor. Bu dönemde inançlarınıza sarılabilirsiniz. Maneviyatınızı geliştirebilirsiniz. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.