İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başında ilişkilerinizde daha fazla emek harcamanız gerekebilir. Partneriniz ile aranızdaki çekim de artabileceği gibi tartışmalar da artabilir. Aynı gün itibariyle zihniniz borçlarınızda olabilir. Harcamalarınızı fazlaca düşünebilirsiniz. Cumartesi günü civarında borçlarınızı ödemekte zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca kendinizi daha krizli hissedebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınız ile aranızda bazı laf dalaşları yaşanabilir. Birbirinize sözleriniz ile zarar verebilirsiniz. Aynı gün kendiniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Hayatınızın gidişatı ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Aman bu dönem hiç uygun değil, yapmayın!

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.