İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler, Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftaya ilişkilerinize odaklı başlıyorsunuz. Partnerinizin günaydın mesajı ile uyanabilirsiniz ?. Çarşamba günü kalıcı bir ilişki kurmak için adım atabilirsiniz. İlişkiniz yok ise sosyal medya üzerinden yeni birileri ile tanışabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise evlilik düşünmeye başlayabilir. Cuma günü ise evli olanlar çocuk haberi ile sevinebilir. Hayatınızda sizi sevindirecek, keyifli gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz! Cumartesi günü ilişkinizde süregelen sorunları çözebilirsiniz. Partneriniz ile birlikte ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Pazar günü, partneriniz ile aşk tazeleyebilirsiniz. Eğer bu hafta sonuna kadar ilişkiniz olmadıysa bugünü muhakkak değerlendirin.

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.