İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Eğitiminiz ile ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. İnançlarınız ve felsefeleriniz ile ilgili vizyonunuz artabilir. Aynı gün, uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile ilgili problemler çözülebilir. Küslükleriniz varsa onlarla barışabilirsiniz. Salı günü inançlarınız, hayata bakış açınız ile ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin paylaşımlı paralarınız, borçlar, miraslar ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Beklediğiniz paralarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Arkadaş ortamınızda yaşadığınız problemler kendinize olan inancınızı zedeleyebilir. Eğitiminiz veya yurtdışı ile ilgili konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü civarında beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. İç dünyanızda yaşanan bir kriz çözülebilir. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Maddi konularda ciddi yenilikler yapabilirsiniz. Bir ameliyat kararı alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.