İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Kişisel motivasyonlarınızın ve hatta kendinizin farkına varabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Dış görünüş, vücut yapınız, istek ve arzularınızın, yakın ikili ilişkilerinizin, maddi kaynaklarınızın ve kariyerinizin gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, ikili ilişkiler, ticari sözleşme, anlaşma, ortaklıklar ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması veya bu konularda farklı bir metotla ilerlemeye karar veriyoruz anlamına gelebilir. Eşinizle veya ortağınızla artık bazı kararlar alabilirsiniz, bazı konularda yeni bir sayfa açmanız mümkün olabilir.

Dış görünüşünüz, kişisel motivasyon kaynaklarınız bu hafta önem kazanabilir. Bu alanda güzel gelişmeler olsun, daha görünür olabilmek gibi hevesler içerisinde olabilirsiniz ancak dış görünüş kuaför konularında Venüs’ün Retro olduğunu unutmadan daha risksiz değişimler deneyebilirsiniz.

Bu hafta iş hayatında bir yoğunlaşma söz konusu olabilir, bu mücadele sizi biraz zorlayabilir. Belki uzun bir aradan sonra rehavete kapılmış olabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın.

Bu hafta maddi kaynaklarınız ile ilgili ani beklenmedik, sürpriz gelişmeler söz konusu. Bu gelişmelerin kaynağı belki daha önceden yapmış olduğunuz iyilikler olacak.  Sadece maddi kaynaklar konusunda sosyal çevrenizden veya iş arkadaşlıklarından bazı zorlanmalar yaşanabilir. Bu konuları güven duyacağınız kişilerle paylaşmanızda fayda vardır.

İkizler , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.