İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde yeni insanlar hayatınıza girebilir. Sizlerin eğitim, inançlar, uzaklarla ilgili konularınızda keyifli gelişmeler yaşanabilir. Uzaklardan biriyle hatta yabancı biriyle aşk başlayabilir. Aynı gün korkularınız ve inançlarınız çatışabilir. Hayata bakış açınızı sorgulayabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Eğitim ile ilgili kalıcı adımlar atabilirsiniz. Eğitim aldığınız dalı sevip sevmediğinizi düşünebilirsiniz. Hayallerinize, hedeflerinize ulaşmak için adım atabilirsiniz. İstediğiniz bir eğitim varsa başlamak için karar alabilirsiniz, Merkür Retrosunun bitmesini beklemenizi tavsiye ederim. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Bilinç altı sorunlarınız sizi sıkabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.