İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftaya ödemelerinizi düşünerek başlayabilirsiniz. Faturalarınız ile boğuştuğunuz bir sabah olabilir. Çarşamba günü sağlığınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu günlerde sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca çalışma arkadaşlarınız ile aranızda bazı sürtüşmeler yaşanabilir.  Perşembe günü eğitiminiz ile ilgili bazı sorunlar gündeminize gelebilir. Kendi bilginize güvenemeyebilirsiniz. Cuma günü kariyerinizde yükselebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz işe girebilirsiniz. Cumartesi günü kabuslarınızın etkisinde kalabilirsiniz.  Özellikle uçmalı, kaçmalı rüyalar görebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.