İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başında sağlığınızda süregelen problemleri çözmek için adım atabilirsiniz. Bir operasyon veya ameliyat gündeminize gelebilir. Salı günü partnerinizin yalanını yakalayabilirsiniz. Ayrıca yanlış anlaşılmalar da olabilir, sevgilinizin günahını almadan önce gerçekleri öğrenmeye çalışın. Çarşamba günü sorumluklarınızı yerine getirmekten kaçabilirsiniz. Uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü bazı maddi krizler yaşayabilirsiniz. Özellikle borçlarınızı yapılandırmanız gerekebilir. Aynı gün ilişkisi olmayanlar için sosyal çevrelerinden bir kısmet çıkabilir. Pazar günü ilişkiniz ile ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile aranızda güven sorunları yaşanabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.