İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Haftanın ilk günü aşk konusunda oldukça şanslısınız! Sosyal medya üzerinden yeni biri ile tanışabilirsiniz. Flörtleriniz artabilir. Salı günü çocuğunuz var ise onunla ilgili bir kriz yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif almanıza engel olacak bir sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü civarında çalışma ortamınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yeni bir çalışma ortamına girebilirsiniz. Ayrıca günlük rutinlerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Cuma günü sağlığınıza dikkat etmeniz gereken gelişmeler söz konusu. Bugünlerde kazalara, sakatlanmalara dikkatli olun. Aynı gün itibariyle, çevrenizden maddi destek görmeye başlayabilirsiniz. Miras konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü itibariyle zihniniz daha çok sağlığınızda olacak. Çalışma ortamınızda daha çok iletişim kurabilirsiniz. Aynı gün, sorumluluklarınızdaki krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Ameliyatlar gündeme gelebilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.