İkizler Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

İkizler Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen İkizler;

Yeni Ay sizin borçlar krediler ortaklı işlerden kazandığınız paralar ve maaş evinizde gerçekleşecek, bu dönem hiç beklemediğiniz yerlerden para gelebilir. Aynı zamanda ameliyat, operasyon gibi konularınız var ise bu konular tekrar gündeme gelebilir.  Ocak ayının ortalarında eş ortak hukuk davalar gibi konularla alakalı mücadeleler söz konusu olabilir. Dolunay sizin varlıklarımız ve öz değer evinize gerçekleşeceği için buralarda zam artışı konusu gündeme gelebilir ve bundan dolayı da yeni bir mal varlığı alma gibi durumunuz olabilir. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber harcamalar artabilir, enerjinizi kendi paranızı yönetmekten ziyade başkalarının paralarını yönetmeye harcayabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.