İkizler Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

İkizler Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

İkizler

Ay başında yeni bir arkadaş çevresine girebilirsiniz. Yeni hedefleriniz olabilir. 5 Nisan’dan itibaren kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronlarınız ile ilişkiniz keyiflenebilir. 11 Nisan’dan ay sonuna kadar biraz sessizleşebilirsiniz. İç sesinizi dinlemek daha önemli olabilir. 15 Nisan’dan itibaren kariyeriniz için daha fazla çalışabilirsiniz. Hatta işkolik olabilirsiniz. 16 Nisan’da aşk hayatınızda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir flörtünüz ilişkiye evrilebilir. 20 Nisan itibariyle kendinizi geriye çekebilirsiniz. İnzivaya çekilebilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren kendinizi açıklamak isteyebilirsiniz. Ay sonunda sağlığınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.