İkizler Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

İkizler Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

İkizler

Bu ay başından itibaren arkadaş çevrenizden bir kısmet çıkabilir. Ayın 11’inden itibaren hayallerinizi gerçekleştirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Gelecek planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 15 Mayıs civarında sağlığınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir hastalığınız var ise tedavi olabilirsiniz.  21 Mayıs itibariyle kendi amaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Sizi motive eden konular hayatınızda aktif olabilir. 25 Mayıs’tan sonra arkadaşlarınız ile daha fazla bir arada olabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız ile ilişkiniz gerilebilir. Ay sonu ise terapiye gidebilir, reiki gibi çalışmalar yaparak ruhunuzu şifalandırabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.