İkizler Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

İkizler Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen İkizler;
Ayın başlangıcında sizi oldukça etkileyecek bir Yeniay gerçekleşecek. Kariyerinizde şifalanmalar, yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Ardından aldığınız eğitimleri maddi gelir olarak kullanabilirsiniz ve eğitim vermeye başlayarak enerjinizi bu alana yönlendirebilirsiniz. Zihniniz kariyer konusu ile alakalı daha fazla çalışmaya başlayabilir, kariyeriniz hakkında yaratıcı fikirler ve iletişim söz konusu olabilir. Toplumda kendinizi fikirleriniz ve iletişiminiz ile göstermek isteyebilirsiniz. Dolunayın etkisi ile beraber yuvanızda ve ailenizde bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ayın sonu itibari ile algınız sosyal çevreniz ve networklerinize yönelebilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.