İkizler Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

28 Ekim 2022

İkizler Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sizden gizlenen konuları tahmin etmediğiniz şekilde öğrenebilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurarken olayları daha net görebilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlarla yüzleşebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evliliğinizi monotonluktan çıkarmak adına yenilikler yapabilirsiniz, danışmanlık alabilirsiniz. Yeni bir ortaklığa imza atabilirsiniz, ileriye dönük büyüme planları yapabilirsiniz. Ciddi ilişkiler gündemde.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.