İkizler Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

İkizler Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, 5 Kasım’da günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Bir evcil hayvan sahiplenme kararı alabilirsiniz.  Bazı sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Aynı gün itibariyle maddi konularda destek almaya başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde bazı krizler deneyimleyebilirsiniz. 6 Kasım itibariyle çalışma ortamınızda iletişim artabilir. Sağlığınız ile ilgili haberler alabilirsiniz. 19 Kasım civarında şifalanacaksınız! Bir sağlık sorununuz artık sonlanabilir. Ruhsal ve fiziksel anlamda iyileşeceksiniz. Bazı korkularınızın da artık size zarar vermediğini fark edebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız ilişkilerinizde olacak. Bir ilişki içinde olmak sizin için daha önemli olacak. Partneriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle ilişkinizde daha fazla iletişim kurma ihtiyacında olabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.