İkizler Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

İkizler Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

İkizler

Ay başından itibaren kendinize odaklı olacaksınız. Kendi isteklerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. 13 Haziran itibariyle önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 14 Haziran civarında ilişkileriniz ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Bir ilişkiniz var ise evlilik kararı alabilirsiniz. Ayrıca ilişkiye başlayabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle maddi konular önem kazanıyor. Daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle kendinizi daha özel ve güzel hissedebilirsiniz. Romantik anlamda da beğenilebilirsiniz. 29 Haziran civarında yeni bir maddi kaynak elde edebilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.