İkizler Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

İkizler Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Ayın başında ilişkiniz ve partneriniz ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. 1.5 yıldır uğraştığınız konuları artık çözmek için partneriniz ile anlaşmaya varabilirsiniz. Bir ilişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz iyi gidiyor ise evlilik kararı alabilirsiniz. 13 Aralık’ta ilişkiniz için çok daha güçlü şekilde mücadele edebileceksiniz. Bu süreçte partneriniz ile tartışmalara açık olduğunuzu unutmayın ve sakin kalmaya çalışın. Aynı gün itibariyle iletişiminiz daha krizli olabilir. İstemeden pot kırabilirsiniz. 19 Aralık’ta ise kendi hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüz ile ilgili değişimlere gidebilirsiniz. 20 Aralık itibariyle eskiden kalan borçlar tekrar canınızı sıkabilir. Bazı cinsel hastalıklar konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Muhakkak tetkiklerinizi yaptırın. 21 Aralık itibariyle odağınız paylaşımlı paralarla kayıyor. Maddi konular sizin için önem kazanacak. Ailenizden veya partnerinizden maddi destek almak isteyebilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte kariyeriniz ile ilgili oldukça şanslı olacaksınız. Kariyerinizde yükselebilirsiniz. İş arıyorsanız sizi memnun edecek bir iş bulabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.