İkizler Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Temmuz 2022

İkizler Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay gizli bir düşmanınızı öğrenerek şok olabilirsiniz. Bu bilgi sizi kavga etmeye ve tartışmaya itebilir fakat bu zorlayıcı durumu atlatmak için soğuk kanlılığınızı korumalısınız annem. Mesela bu dönem yeni bir eğitime başlamak size iyi gelebilir. Başlayacağınız yeni eğitim sayesinde uzun vadede kalıcı işler elde edebilirsiniz. Ayın başında öğrendiğiniz şaşırtıcı bilgiler ay boyunca sizi kendi kabuğunuza çekmiş olabilir fakat ay ortasında verdiğiniz bir borcun size geri geldiğini görmek keyfinizi yerine getirebilir. Kendinizi geliştirmek için aldığınız eğitimler size yeni kapılar açabilir ve beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayın sonuna doğru ailenizle yeni bir eve taşınma, beraber iş kurma, aileye yeni üyelerin katılması gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.