İkizler Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

İkizler Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa kazanımlarınız, borçlarınız, alacaklarınız, miras ile ilgili konularınız, inançlarınız, öğrenme isteğiniz ile geçecek bir haftaya başlıyorsunuz. Kriz çözücü düşünce tarzınızı kullanacaksınız, farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Düşünceleriniz ve inandıklarınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Uyku düzeniniz değişebilir. Akademik çalışmalar, yeni eğitimlerle ilgili kendinizi ifade edeceksiniz. Uzun seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Günlük hayatınızdaki kontrolcü haliniz kendinizi geliştirmenizde sizi zorlayacaktır. Hayatın daha farklı yönlerini keşfetmek için, kendinizi akışa bırakmayı öğreneceksiniz. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla iletişimde kontrolcü olma yönünüz sebebiyle zorlanabilirsiniz. Pozitif enerjiniz ile kendinizi koruyacaksınız. Önünüze çıkabilecek krizleri aşma gücünü bulacaksınız. Mükemmelliyetçi olma duygunuz ile zor koşulları bildiğiniz yöntemlerle çözüme kavuşturacaksınız. Hem kendi hem de başkalarının kaynaklarını kontrol etme yeteneğinizi kullanacaksınız. Kendinizi çok yormayın. Eski alışkanlıklarınızı bırakmak ve yeni fikirlerle ufkunuzu geliştirme isteğiniz zorlayıcı olabilir. Kendinizle ilgilenmek isteyecek ancak harekete geçmekte zorlanacaksınız. Kısa süreli bir etkidir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.