İkizler Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

İkizler Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu çocuklarınız, hobileriniz, duygusal ilişkileriniz, yaratıcı yönünüz oluşturacak. Yaratıcılık gerektiren konularla ilgili çalışıyorsanız kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Fiziksel aktivitelere yönelerek enerjinizi daha dengeli kullanabilirsiniz. Evinizdeki işleri üstlenebilirsiniz. Ailenize sevginizi gösterme biçiminiz işlerini kolaylaştırma yolu ile olacak. Onları mutlu ederek mutlu olacaksınız. İşinizdeki sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda çaba harcamanız gerekecek. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Evinizde çocuklarınızla vakit geçirmekten, hobilerinize zaman ayırmaktan keyif alacaksınız. Sosyalleşmeyi ve kalabalıklar içinde olmayı tercih etmeyebilirsiniz. Günlük işlerinizi bitirme konusunda kararlı davranacaksınız. Çalışma ortamınızda stratejik davranabilirsiniz. Kariyerinizde aldığınız sorumluluklar belirleyici olabilir. Gruplar içerisinde dengeli iletişim kurmanız yararınıza olacaktır.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.