İkizler Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

7 Temmuz 2024

İkizler Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde iletişim konularınız, kardeşleriniz, eğitimleriniz, yakın çevreniz olacak.  Maddi konularda karşınıza çıkan fırsatları gözden kaçırmayın. Her zaman şans yüzümüze gülmeyebilir, değerlendirin. İletişim dilinizi iyi kullanırsanız birçok şeyi hallettiğinizi göreceksiniz. Akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Kariyerinizi finansal kazancınıza göre yönlendireceksiniz.  Gelir artışınız olabilir. Yeni çalışmalarla statünüzü artırabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Kısa seyahatler planlayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.  Bulunduğunuz farklı çevrelerde insanların hafızasında kalacaksınız. Yeni insanlar tanımaktan keyif alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.