İkizler Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

İkizler Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta eğitim hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını aldığınız görebilirsiniz ve bu durum arkadaşlarınız tarafından konuşulabilir. Ailenizle ve özellikle kardeşlerinizle beraber küçük bir tatil planı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli vakitler sizi iyi gelebilir. Bu dönem gelirinizde yaşanacak artış sizi mutlu ederken ilişkinizde oluşabilecek bazı gergin zamanlar dengenizi değiştirebilir. Kardeşlerinizle yeni bir yaratım sürecine girebilirsiniz ve bu süreçte yeni fırsatlar yakalamanız söz konusu olabilir. Kazandıkça ve geliştikçe mutluluğunuz artabilir. Haftanın sonuna doğru kendi halinize kalıp yeni projeler düşünebilirsiniz ve kariyeriniz için yeni adımlar atmayı planlayabilirsiniz. Size tavsiyem hayal kırıklığı yaşamamak için ani kararlar vermekten kaçının annem.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.