İkizler Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Şubat 2022

İkizler Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Bu hafta ortaklı işlerden kazandığınız paralar, miras ve okült konularınız gündemde. Hafta başında uzaklardan, daha önce borç verdiğiniz unuttuğunuz insanlardan ya da hiç ümit etmediğiniz bir kazanç kapısından aniden para kazanabilirsiniz. Hafta ortasında beklediğiniz ve sekteye uğramış olan bir konunun üstünden geçip onu dönüştürebilirsiniz. Ardından tanımadığınız insanlar sayesinde size maddi kazanç kapıları açılabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.