İkizler Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

İkizler Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizler;

Bu hafta kariyer ve toplumda kendinizi gösterme konularınız çok fazla gündemde olabilir. Zihniniz kariyerinizi şekillendirme adı altında düşünmeye başlayabilir ve patronlarınız ile çok fazla iletişimde olabilirsiniz. Algınız da kariyeriniz de olduğu için otorite figürlerine yaratıcı fikirleriniz ile kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. Kariyer konularınız ile alakalı biraz belirsizlik olabilir fakat biraz daha desteklendiğiniz etkiler de oldukça mevcut. Eşinizin ailesi ile iletişim kurabilirsiniz, odağınız eşinizin ailesi olabilir ve bazı gerçekler ortaya çıkabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.