İkizler Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

5 Ağustos 2023

İkizler Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

 Yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişiminiz ve kısa yolculuklarınız ile ilgili konuların gündem yarattığı bir hafta olacak. Çok göz önünde olmak istemeseniz de yakın çevrenizle iletişiminizin artacağı bir süreç olabilir. Daha çok manevi konularla ilgili konular ilginizi çekecektir. Kardeşlerinizle aranızdaki bağ güçlenebilir. Daha önce ifade edemediğiniz şeyleri dile getirebilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olayların içinde kalabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda duyarlı olacak, sorumluluk hissedeceksiniz. Gruplar içerisinde farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde etkileyici bir tarz sergileyebilirsiniz. Kısa yolculuk esnasında tanıdığınız biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizle iletişim konularında aktif rol oynayabilirsiniz. Sevginizi daha çok ifade edecek, karşılığını göreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizin artacağı ve sözünüzün geçeceği bir hafta olacak.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.