İkizler Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Şubat 2023

İkizler Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemi ortaklaşa kazançlarınız, alacak ve borçlarınız, miras konuları olacak. Hayatınızla ilgili ne yapmak istediğinize karar vereceksiniz. Pratik ve istikrarlı düşünme biçiminizle olayları kontrol edebileceksiniz. Kariyerinizle ilgili yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Rahatlamak isteyeceksiniz. Bastırdığınız düşüncelerinizi açığa çıkarmak isteyeceksiniz. Aklınızın farklı çalıştığı, bağımsız çalıştığınızda üretken olacağınız bir hafta olacak. Size fayda sağlayacak bilgilere yöneleceksiniz. Sosyal çevreniz içerisinde kendinizden emin tavrınızı ortaya koyarsanız, güçlü bir imaj çizeceksiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.