İkizler Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

İkizler Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta eşinizle ilişkileriniz, sözleşmeleriniz, kariyerle ilgili konular, vergi ve alacaklarla ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. İkili ilişkilerinizde fikir birliği yapmak isteyeceksiniz. Göz önünde olmak istemeniz partnerinizle sorun yaşamanıza neden olabilir. Kişisel başarınızı önemsemeniz, ortaklarınızla iletişim sorunu yaşatabilir. Kariyeriniz için mücadele etmek isteyeceksiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bu hafta, beklediğiniz para gelecek.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.