İkizler Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

İkizler Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta enerjisiyle sizi düşüren insanlara karşı son derece üretken ve hareketli bir hafta geçirerek iyi bir cevap vereceksiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla geç saatlere keyifli ve eğlenceli vakitler geçirirken sabah işe geç kalmamaya dikkat edin derim annem. Her konuya yorum yapmanız çevreniz tarafından olumsuz karşılanabilir. Konuşmalarınıza ve davranışlarınıza dikkat edin annem.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.