İkizler Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Eylül 2023

İkizler Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu güvenlik ihtiyacınız, eviniz ve aileniz, bilinçaltı konularınız oluşturacak. Evinizle ilgili tamir, tadilat konularını halletmek isteyeceksiniz. Ev içindeki temizlik ve düzen iç dünyanıza da olumlu yansıyacaktır. Takılıp kaldığınız konuların üzerinden geçmek ve çözüm yolları bulmak adına destekleyici bir süreç olacaktır. Ailenize ifade edemediğiniz konuların bilinçaltınızda sizi rahatsız ettiğini görebilirsiniz. Herkesin ihtiyacını siz karşılamak zorunda değilsiniz. Kendi iç dünyanızdaki karmaşıklığı düzeltmeden ilerlemek istemeyeceksiniz. Olaylara yaklaşımınız olumlu ve detaycı olduğu için çıkış yolları bulmanız kolay olacaktır. Gayrimenkul yatırımı gündeminize yeniden gelebilir. Tekrarlayan rüyalar görebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.