İkizler Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

İkizler Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma ortamınız ve arkadaşlarınız, rutin işleriniz, sağlığınızla geçecek bir hafta olacak. Rahat çalışacak ve huzurlu hissedeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla uyumlu olacaksınız. Aşk arayışınız varsa çalışma ortamınızda karşılaşabilirsiniz. İdealist çalışma tarzınızla kariyerinizde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Sakin ve emin adımlarla ilerleyin, sorumluluk almaktan çekinmeyin. Sosyal çevrenizi aktif kullanacaksınız. Yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. İlişkilerinizi önemseyeceksiniz. Eşinizin desteğini görebilirsiniz. Fikirlerinizi sezgilerinizle birleştirecek ve potansiyelinizi açığa çıkaracaksınız. Ödemelerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Günlük işlerinizin yoğunluğundan kaçmak isteyebilir, manevi yönden gelişmeyi tercih edebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.