İkizler Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

İkizler Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Salı günü Kova burcundaki yeniayın etkisiyle yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Hafta ortası maddi konularınızda duraksama yaşamanız çok normal. Cuma günü kalıcı eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz ya da eğitim vermek isteyebilirsiniz. Aynı gün sosyal çevrenizdeki fırsatları değerlendirirseniz maddi anlamda güçlenebilirsiniz. Cumartesi günü itibari ile maddi anlamda sıkıntılarınız bitiyor. Pazar günü sosyal çevrenizde okült konular ile alakalı çalışmalar yapabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.