İkizler Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

İkizler Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü hayatınızda büyük yenilikler yapacaksınız! Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Ayrıca motivasyonlarınızın ve amaçlarınızın değiştiğini de hissedebilirsiniz. Hafta sonu itibariyle kendi içinizde yaşadığınız karmaşıklıklar sona erebilir. Kendi iç sesinizi bastırabilirsiniz. Fakat aynı günlerden itibaren eğitim konularında bazı terslikler yaşayabilirsiniz. Sınava gireceksiniz cevapları iyice kontrol edin.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.