İkizler Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

İkizler Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Evinizle ilgili işleriniz, aileniz, ebeveynleriniz, güvenlik ihtiyacınız bu haftanın konuları arasında olacak. Saklı kalmış yetenekleriniz gün yüzüne çıkabilir. Bilinçaltına attığınız konular, engellendiğinizi düşündüğünüz alanlarla ilgili farkındalık oluşturabilirsiniz. İçsel anlamda değişimler yaşayabilirsiniz. Biraz dinlenmeye zaman ayırın. Çalışma ortamının görünmez yöneticisi olacaksınız. Arkanızdan konuşulanları umursamayın, korunuyorsunuz. Arkanızdan çevrilen işler önünüze çıkacak. Aileniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Net olmanız neyi ne kadar yapabileceğinizi sorgulamanız sağlıklı ilerlemenizi sağlayacaktır. Disiplinli ve düzenli olmayı sevdiğiniz için yalnız çalışmayı tercih edebilirsiniz. Eski çalışma arkadaşlarınızla karşılaşabilir, teklif alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.