İkizler Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Temmuz 2023

İkizler Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduğunuz kaynaklarınız, para kazanma ve harcamanız, beslenmeniz gündeminizde olacak. Sezgilerinizle maddi kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Gruplar içerisinde kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Gelecek kaygınız artabilir. İnsanları belli bir amaç etrafında toplama becerinizi kullanabilirsiniz. Paraya olan bakış açınız değişebilir. Kendi değerlerinizle ilgili arayışlarınıza farklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Paranızı başka yolarla değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili keşfettiğiniz yeni alanlar olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.