İkizler Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ağustos 2022

İkizler Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya sportif ve hareketli bir şekilde başlıyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi atmak için ne kadar hareketli spor varsa hepsini yapmak isteyeceksiniz. Bu hafta arkadaş ortamında gözleri üzerinize yeni tanışacağınız insanlarla iyi bağlantılar kurmanız söz konusu olabilecek. Haftanın ortasına doğru eğer çocuğunuz varsa onlarla çeşitli aktiviteler peşinde koşabilirsiniz. Hafta sonu ise kurduğunuz faydalı arkadaşlıklardan gelecek haberler sayesinde başarıya yürüdüğünüzü görebileceksiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.