İkizler Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

İkizler Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizler;
Bu hafta maddi anlamda krizler ve dönüşümler gündeme gelebilir. Artık ümidinizi kestiğiniz ve hak ettiğiniz bir para size gelebilir. Algınız kariyerinizde olabilir ve yurt dışı fırsatları gündeme gelebilir. Kalıcı bir eğitime başlayabilirsiniz ya da siz eğitim vermek için çalışmalara başlayabilirsiniz. Kariyerinizde oldukça parlayacağınız hatta isminizi duyuracağınız bir hafta sizi bekliyor. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber kariyerinizde şifalanmalar, yeni anlaşmalar söz konusu olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.