İkizler Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

İkizler Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizlerler ve Yükselen İkizlerler,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı yeni fikirler, eğitim, yurtdışı bağlantılı tüm işler, farklı düşünceler ve insanlarla ilgili konular olabilir. Yabancı dil öğrenmek isterseniz ve bir türlü bununla ilgili başlangıç yapmıyorsanız bir arkadaşınızın da desteğini alarak bu konuda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Her türlü reklam, basın yayın, iletişim konularından yana şanslısınız, adınızı başka insanlara duyurmak isterseniz bu konularla ilgili girişimler yapabilirsiniz.

Arkadaşlarla alacak verecek konularında problemler yaşama riskiniz var. En zorlanabileceğiniz alan arkadaş çevreniz ve onlarla yaşayabileceğiniz krizler olabilir. Ayrıca kalabalık yerlerde sebepsiz yere gerginlikler yaşayabilirsiniz, agresif enerjiler ortaya çıkabilir.

Uzun ilişkiler, evlilikler, ortaklı işler, davalar konularında beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fırsatlar yakalayabilir, sosyal ortamınızda iyi vakit geçirebilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için başkalarından kaynak bulabilirsiniz. Bu kaynakları planlı bir şekilde harcarsanız hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.