İkizler Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

İkizler Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İKİZLER

Haftanın ilk günü eğitim hayatınız ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Size iyi gelecek bir seyahat planlayabilirsiniz. Salı günü kariyeriniz ile ilgili kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu günlerde gelen iş tekliflerini değerlendirmeden geçmeyin. Cuma günü civarında yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda farklı tutumlar edinebilirsiniz. Cumartesi günü bazı arkadaşlarınız canınızı yakabilir. Sizi incitmelerine izin vermeyin. Pazar günü ise gelecek planları yapabilir, hedeflerinizi belirleyebilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.