İkizler Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Şubat 2023

İkizler Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Organizasyonlar, arkadaş gruplarınız, ekip olarak yapacağınız işler, projeleriniz haftanın gündemini oluşturacak. Sosyal çevrenizde destekleneceksiniz. Ortak projelerinizde uyumlu ve rahat çalışmak isteyeceksiniz. İleriye dönük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yeni biriyle tanışabilirsiniz ya da arkadaşınızla flört etmeye başlayabilirsiniz. Kendinizden farklı insanlarla iletişim kuracak yaşam deneyiminizi attıracaksınız. Öğrenme ve araştırma isteğiniz artacak. Düşünce sisteminizi değiştirebilirsiniz. Uzak yerlere seyahat etme konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda sezgilerinize güveneceksiniz. Topluma fayda sağlamak ihtiyacı duyacaksınız. Farklı birçok konuya ilgi duyabilirsiniz. Sosyal projelerde gönüllü olabilirsiniz. Kalabalık gruplar içinde olmak istemeseniz de paylaşımlarınız size de iyi gelecek.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.